W Wirtualnym Dziekanacie w zakładce „Przedmioty i oceny” znajdziecie kursy e – learningowe (górna zakładka).

Wykład inauguracyjny odsłuchują tylko osoby, które nie brały udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego. Osoby, które były na wykładzie i wpisały się na listę będą miały wpisane zaliczenie w późniejszym terminie (w sesji podstawowej).
Studenci PO mgr nie są zobowiązani do zaliczenia wykładu inauguracyjnego.

Szkolenie biblioteczne i szkolenie BHP zalicza każdy student I roku studiów I i II stopnia.

Aby zobaczyć kurs należy w WD w zakładce Przedmioty i oceny – kursy e – learningowe (górna zakładka) wybrać kurs i kliknąć na pomarańczową ikonę „M” (Moodle). Zostaniecie przekierowani na kurs. Proszę o zapoznanie się z treścią kursu i rozwiązanie krótkiego testu na zakończenie. Proszę wypełnić test oraz poniżej wybrać opcję „zakończ podejście” a później „zakończ ocenianie” (na dole strony). Możliwe są dwa podejścia do testu, test można zakończyć po pierwszym lub po drugim podejściu. Nie istnieją ograniczenia czasowe na rozwiązanie testu. Wykład, szkolenia i testy widoczne będą w Wirtualnym Dziekanacie od dnia 13.12.2019 do 31.01.2020 r.

Zaliczenie dla osób, które pozytywnie zaliczyły test będzie widoczne w WD po 31.01.2020 r. Natomiast osoby, które nie zaliczą lub nie wypełnią testów  zmuszone będą do zaliczenia w sesji poprawkowej (4-18.02.2020 r.)

W razie problemów technicznych proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl