Proszę o sprawdzenie w Wirtualnym Dziekanacie zaliczeń następujących przedmiotów:

Szkolenie BHP,
Szkolenie blibioteczne,
Wykład inauguracyjny.

Osoby, które mają przy którymś szkoleniu bzal/nzal (niezaliczone) zobowiązani są do zaliczenia na platformie moodle.

W Wirtualnym Dziekanacie w zakładce „Przedmioty i oceny” znajdziecie kursy e – learningowe (górna zakładka). Proszę wybrać niezaliczone szkolenie i kliknąć na ikonę „M” (Moodle), zostaniecie przekierowani na kurs. Proszę o wybranie swojej grupy i zapoznanie się z kursem. Na końcu kursu umieszczony został krótki test. Proszę wypełnić test oraz poniżej wybrać opcję „zakończ podejście” a później „zakończ ocenianie” (na dole strony). Możliwe są dwa podejścia do testu, test można zakończyć po pierwszym lub po drugim podejściu. Szkolenie, jak i test widoczne będą w Wirtualnym Dziekanacie do dnia 10.02.2019 r.

Niezaliczenie szkoleń będzie skutkowało niezaliczeniem semestru!

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl

Zaliczenia nie będą widoczne automatycznie w Wirtualnym Dziekanacie. Będą one wprowadzone w późniejszym terminie (po 10.02.2019 r.)