Nasz absolwent Marcin Suchoparski Osobowością Roku 2017 powiatu brodnickiego w kategorii działalność społeczna i charytatywna!

Nasz absolwent Marcin Suchoparski Osobowością Roku 2017 powiatu brodnickiego w kategorii działalność społeczna i charytatywna!

Marcin ukończył w naszej uczelni kierunki ratownik medyczny i pielęgniarstwo. W swoim powiecie organizuje bezpłatne szkolenia dla dzieci i młodzieży z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Była to druga edycja Plebiscytu Gazety Pomorskiej. Czytelnicy wybierali osoby, które w minionym roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Samorządność i społeczność lokalna oraz Biznes. „Osobowości Roku 2017” zostały wybrane osobno w Bydgoszczy, Toruniu i Grudziądzu, a także w każdym z powiatów województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy dumni z Marcina i szczęśliwi, że trakcie jego studiów mogliśmy z nim współpracować. Jego zaangażowanie było nieocenione i m.in. z tego tytułu otrzymał nagrodę Rektora PSW. Dziękujemy różnież za wsparcie Marcina smsami po naszej informacji na fb!

 

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/plebiscyty/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-nagrody-wreczone,13041338/