logo univ Airlangga

Możliwość realizacji części studiów lub kursów doszkalających i zawodowych dla nauczycieli akademickich w naszym partnerskim Uniwersytecie Airlangga w Indonezji

Możliwość realizacji części studiów lub kursów doszkalających i zawodowych dla nauczycieli akademickich w naszym partnerskim Uniwersytecie Airlangga w Indonezji.

logo univ Airlangga


Stypendium rozwoju Airlangga

Jest to częściowe międzynarodowe stypendium ufundowane przez Universitas Airlangga, oferujące zagranicznym studentom możliwość podjęcia studiów magisterskich i doktoranckich, obejmujących dziedziny nauki medyczne, przyrodnicze i społeczne. Wszystkie kursy są  w języku angielskim.

Co obejmuje stypendium Airlangga?

– Stypendium na roczne utrzymanie: 30 milionów IDR
– Visa
– Bezpłatny: kurs Bahasa Indonesia dla celów akademickich na okres jednego roku

Rozpoczęcie:

– Stopień magistra: lipiec / sierpień
– stopień doktora: styczeń / lipiec – sierpień

Termin składania wniosków

–  Pierwszy semestr: 15 stycznia
– Drugi semestr: 15 lipca

 Aby uzyskać więcej informacji kliknij TUTAJ.

Uniwersytet Airlangga (UNAIR lub UA, Indonesian: Universitas Airlangga) jest drugim najstarszym uniwersytetem w Indonezji, a także uniwersytetem publicznym zlokalizowanym w Surabaya, East Java. Pomimo oficjalnego ustanowienia przez rząd Indonezji w 1954 roku, Universitas Airlangga została założona w 1948 roku jako oddział Uniwersytetu Indonezji, z korzeniami sięgającymi 1913 roku. Zaczęło się od szkoły medycznej i szkoły dentystycznej. Teraz Universitas Airlangga gości 15 wydziałów z ponad 35 000 studentów (w roku akademickim 2015-2016) i 1570 członków wydziału. Universitas Airlangga posiada szpitale uniwersyteckie dla wydziałów Medycyny, Medycyny Weterynaryjnej, Pielęgniarstwa i Stomatologii, a także dla szpitala tropikalnego dla swojego Instytutu Chorób Tropikalnych. Uczelnia jest również wyposażona w udogodnienia poziomu bezpieczeństwa biologicznego.