Aktywność, empatia, pomoc innym studentom w sprawach studenckich a czasami nawet prywatnych… Znasz osobę, która posiada powyższe cechy wśród swoich znajomych ze studiów? Wiemy, że tacy są! 

plakat fbAktywność, empatia, pomoc innym studentom w sprawach studenckich a czasami nawet prywatnych… Znasz osobę, która posiada powyższe cechy wśród swoich znajomych ze studiów? Wiemy, że tacy są! Zgłoś kandydaturę takiej osoby w konkursie na najlepszego studenta PSW – COOL Student! Studenta mogą zgłosić inni studenci, pracownicy PSW lub oni sami, jeśli uważają że zasługują na takie miano 🙂

Aby dokonać zgłoszenia należy wejść na stronę: http://bit.ly/zgloszenia-cool-student oraz podać imię i nazwisko studenta (ewentualnie kierunek) do dnia 7 listopada 2019 r. Spośród zgłoszonych osób, które wyrażą na to zgodę przeprowadzimy plebiscyt za pomocą głosowań internetowych. Zwycięzcę wyłoni największa liczba oddanych głosów. Nagroda COOL Student zostanie wręczona na oficjalnych Otrzęsinach studentów PSW, które odbędą się 30 listopada 2019 r.

REGULAMIN KONKURSU