PULS KWIDZYNA - Przyszłośc w nauce i edukacji

Z insiracji dr Katarzyny Strzały-Osuch odbyło się kolejne seminarium naukowe w Kwidzynie zatytułowane “Nauka i edukacja naszą wspólną przyszłością”. Zgromadziło ono w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 liczną rzeszę młodych słuchaczy oraz pracowników nauki i oświaty.

RZECZPOSPOLITA - Ranking niepublicznych uczelni licencjackich 2009 PERSPEKTYWY i RZECZPOSPOLITA

78 najlepszych niepublicznych uczelni licencjackich.

KURIER KWIDZYŃSKI - "Błękitny talizman z okiem proroka"

Studentki Wyższej Szkoły Zarządzania przebywały w Turcji na Uniwersytecie Mugla. Studiowały w ramach programu Socrates Erasmus. Miały obaw przed wyjazdem, przede wszystkim związane z bezpieczeństwem.

NEWSWEEK POLSKA - Ranking uczelni wg NEWSWEEK

Ogólnpolski ranking wyższych uczelni

RZECZPOSPOLITA - Ranking uczelni wg RZECZPOSPOLITEJ

70 najlepszych niepaństwowych uczelni zawodowych (licencjackich lub inżynierskich)

PULS KWIDZYNA - Otrzęsiny kwidzyńskich żaków 2005

Już po raz czwarty w Wyższej Szkle Zarządzania w Kwidzynie odbyła się doniosła uroczystość, podczas której studenci wyższych roczników przyjmują do swego grona “pierwszaków”.

PULS KWIDZYNA - Rekrutacja na rok akademicki 2004/2005

Wyższa Szkoła Zarządzania (WSZ) w Kwidzynie jest niepaństwową wyższą uczelnią zawodową. Powołana na podstawie ustawy z dn. 26 czerwca 1997 roku i decyzji Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Wpisana została do rejestru uczelni pod nr. 27.

KURIER Powiatu Kwidzyńskiego - Seminarium. Ekologicznie i politycznie. Sztuka przywództwa.

Wyedukowane społeczeństwo jest gwarantem dalszego rozwoju cywilizacyjnego. Z takiego założenia wychodzą prabuccy samorządowcy, którzy wspólnie z Wyższą Szkołą Zarządzania w Kwidzynie zorganizowali seminarium naukowe.