W sobotnie przedpołudnie 5 września 2009 r. w Auli Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie kolejny rocznik absolwentów odbierał dyplomy ukończenia szkoły wyższej I stopnia.
RD1mini

Gości i zebranych absolwentów przywitał Dziekan Wydziału Zarządzania PSW dr Michał Makowski, a Prorektor prof. Krystyna Strzała serdecznie pogratulowała absolwentom ukończenia studiów dodając, że mury naszej uczelni opuszcza już ósmy rocznik.

Prof. dr hab. Stefan Angielski, Rektor PSW, zwracając się z gratulacjami do absolwentów, zachęcał wszystkich do kontynuowania nauki i pogłębiania wiedzy. To jedno z praw natury sprawia, że tkwi w nas i ujawnia się chęć rozwoju. Należy, więc bawić się własnym umysłem, rozwijać się. Sądzę, że fundamenty i przesłanie zdobyliście w tej szkole – powiedział między innymi prof. Stefan Angielski.

Następnie przystąpiono do uhonorowania absolwentów z najwyższą średnią. Tak zwana „Złota dziesiątka” w tym roku to:
1. Dybich Małgorzata,
2. Zamojska-Nowak Mariola,
3. Gajda Katarzyna,
4. Chechła Dorota,
5. Polaszek Jolanta,
6. Kościuszko Ludmiła,
7. Wisniewska Danuta,
8. Tyszyńska Ksenia,
9. Reguła MIrosław,
10. Hołubowicz Elżbieta.

Ponadto wyróżniono absolwentów:
1. Kościuszko Ludmiła,
2. Rutkowska Bożena,
3. Reguła Joanna,
4. Reguła Mirosław,
5. Stawski Bartosz,
6. Chętnik Barbara,
7. Parus Natalia,

którzy podczas studiów byli szczególnie zaangażowani w życie studenckie i działalność uczelni, organizując seminaria i imprezy, między innymi Kwidynalia 2009, czy udział uczelni w WOŚP, po czym dziekani oraz promotorzy poszczególnych grup wręczali dyplomy pozostałym absolwentom.
Głos zabrała także Bożena Rutkowska była Przewodnicząca Studentów i dziękując wykładowcom i innym studentom wyraziła nadzieje powrotu na Uczelnię na studia II stopnia.

RD2mini

KSO/PSW