Dzień 4 września 2010 roku został zaliczony do małych, uczelnianych świąt. Podczas uroczystości, dyplomy ukończenia studiów I stopnia odebrało 125 absolwentów.
foto1minifoto2mini

Nie brakowało również nagród dla najzdolniejszych, które zostały rozdane przez Rektora prof. dr hab. Stefana Angielskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Alina Michalska i Celina Leszczyńska z Wydziału Zarządzania oraz Iwona Andzel i Katarzyna Obuchowska z Wydziału Nauk o Zdrowiu.
foto3minifoto4mini

Wyróżnione zostały także następujące prace licencjackie:
„Rola i znaczenie spółdzielczego banku w rozwoju lokalnym na przykładzie Banku Spółdzielczego w Malborku” Jolanty Wuttkowskiej – najlepsza praca licencjacka na Wydziale Zarządzania;
„Rola pielęgniarki w opiece i rehabilitacji pacjenta z zespołem Guillain Barre” Anny Grtez – najlepsza praca licencjacka na Wydziale Nauk o Zdrowiu;
„Doskonalenie potencjału pracownik przy użyciu narzędzi zarządzania jakości” Magdaleny Laszkowskiej – wyróżnienie.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Mimo tak radosnego dnia, na ustach zgromadzonych, gościł smutek z powodu ukończenia studiów. Prorektor PSW, prof. dr hab. Krystyna Strzała, w swojej przemowie podkreśliła, że liczy na dalszą, owocną współpracę ze świeżo upieczonymi absolwentami.
foto5mini

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

GT
Zdjęcia: N. Parus, M. Łapacz