Ostatnio w II Liceum Ogólnokształcące w Malborku odbyły się XII Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć przedstawicieli Powiślańskiej Szkoły Wyższej i jej pomocników- praktykantów.

Zainteresowanie naszym stoiskiem było ogromne, podobnie jak ilość zadawanych pytań o kierunki na naszej uczelni ?. Cieszymy się, że mogliśmy udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania oraz zachęcić do podjęcia studiów w Powiślańskiej Szkole Wyższej – przede wszystkim na kierunkach medycznych, bo to właśnie tych kadr brakuje dziś najbardziej! ??.

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że z niektórymi widzimy się już w październiku. ?

Do zobaczenia?