Odebranie dyplomu ukończenia studiów nie musi oznaczać końca przygody z Powiślańską Szkołą Wyższą!

Wiemy, że największą siłą i wizytówką Powiślańskiej Szkoły Wyższej jesteście Wy – Absolwenci. Dlatego utworzyliśmy Program Absolwent PSW, który zrzesza osoby chcące pozostać w kontakcie ze społecznością akademicką po zakończeniu edukacji.

Celem Programu Absolwent PSW jest budowanie i rozwijanie więzi pomiędzy uczelnią a absolwentami, integracja środowiska absolwentów, wymiana doświadczeń pomiędzy profesjonalistami reprezentującymi różne branże.

Już dziś możecie dołączyć do grona Programu Absolwent PSW i na co dzień korzystać z wielu przywilejów, zniżek i promocji oferowanych przez Alma Mater oraz Partnerów Programu. Zyskacie niepowtarzalną okazję do spotkań z kolegami i koleżankami z lat studenckich, wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych, a także dobrych praktyk z życia zawodowego. Uczestnikami Programu Absolwent PSW mogą być osoby, które ukończyły studia I i II stopnia, lub są absolwentami studiów podyplomowych realizowanych przez naszą Uczelnię.

Udział w Programie jest bezpłatny.

Korzyści wynikające z udziału w Programie:

1. System zniżek i rabatów przyznawanych posiadaczom Karty Rabatowej PSW – sprawdź naszych Partnerów!
  2. Zniżki na studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia dla posiadaczy Karty Absolwenta PSW oraz członków ich rodzin i przyjaciół,
  3. Dostęp do zbiorów Biblioteki PSW oraz bibliotek wirtualnych Uczelni,
  4. Udział w spotkaniach integracyjnych / corocznych Balach Absolwenta oraz możliwość odnawiania znajomości z lat studenckich,
  5. Udział w Konferencjach/ spotkaniach/ warsztatach PSW