Puls Uczelni Styczeń 2023r.

Szanowni Państwo i Drodzy Czytelnicy,
Kolejne, nowe wydanie gazety PULS Kwidzyna , którego dodatkiem jest nasz ???? ???????, dla naszej społeczności akademickiej dostępny w wersji papierowej na Uczelni, zachęcamy do czytania! ?

Puls Uczelni Październik 2022r.

Niezmiennie o losach i ostatnich wydarzeniach z udziałem Powiślańskiej Szkoły Wyższej przeczytać można w “Pulsie Uczelni”, dodatku  “Pulsu Kwidzyna”.
Zachęcamy do lektury!

Gazeta Tczewska i Kurier Kościerski

Najnowsze wydania Gazety Tczewskiej i Kuriera Kościerskiego prezentują ofertę Powiślańskiej Szkoły Wyższej.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią i oczywiście zapraszamy na studia w Powiślańskiej Szkole Wyższej.

Puls Uczelni Sierpień 2022r.

Dostępny jest już najnowszy “Puls Kwidzyna”, a wraz z nim niezmiennie “Puls Uczelni” – dodatek poświęcony najważniejszym aspektom działalności Powiślańskiej Szkoły Wyższej z ostatniego czasu.

Zachęcamy do lektury!

Puls Uczelni Lipiec 2022r.

Puls Uczelni Czerwiec 2022r.

Puls Uczelni Maj 2022r.

Przewodnik Edukacyjny Maj 2022

Puls Uczelni Kwiecień 2022r.

Informator Medyczny

Informator Medyczny 03.01.2022