Powiślańska Szkoła Wyższa, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych przyszłych studentów, ale także aby zachęcić uczniów do jeszcze większego zaangażowania i zainteresowania szeroko pojętą nauką podjęła się, za namową środowiska oświatowego, utworzenia programu AKADEMICKICH KLAS PATRONACKICH, do którego chcielibyśmy zaprosić Państwa i uczniów Państwa szkoły.  

Wszyscy uczestnicy programu automatycznie otrzymają również upust na czesne w naszej Uczelni w wysokości 10% na całe studia, niezależnie od wybranego kierunku czy lokalizacji. Wszystkie poszczególne poruszone w niniejszym piśmie zagadnienia są oczywiście do dyskusji a ostateczny kształt programu klasy patronackiej będzie owocem wspólnych decyzji Władz Szkoły i Uczelni. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje i potrzeby. 

 

Aktualne Akademickie Klasy Patronackie

IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu    

Klasa o profilu prozdrowotnym

Centrum Kształcenia Zawodowego “NAUKA” w Tczewie

Klasa o profilu kosmetycznym

Klasa o profilu medycznym

Powiatowy Zespół Szkół nr. 1 w Kościerzynie                                     

Klasa o profilu medycznym

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Grudziądzu                                  

Akademicka Grupa Patronacka

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zostaniem jedną z naszych partnerskich szkół, zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi załącznikami: “DRAFT umowy dot. Akademickich Klas Patronackich” oraz “Korzyści dla Szkoły z Programu”. Jak będą Państwo chcieli podjąć współpracę, bądź pojawią się jakieś pytania to bardzo prosimy o kontakt pod wskazany adres: wspolpraca_instytucje@psw.kwidzyn.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu, bo razem możemy więcej!

🙂