Nasi Absolwenci w filmie nagranym z okazji 20 - lecia Powiślańskiej Szkoły Wyższej

Katarzyna Warelich

Jest absolwentką Powislańskiej Szkoły Wyższej. W roku 2015 ukończyła kierunek Ekonomia.
Swoją karierę zawodową związała początkowo z finansami. Przez wiele lat prowadziła biuro finansowe, zajmowała się udzielaniem kredytów i pożyczek, a także działalnością ubezpieczeniową.
Ponad pięć lat temu związała się z wchodzącą wówczas na polski rynek globalną firmą Arbonne promującą zdrowy styl życia od wewnątrz i na zewnątrz. Zaczęła budować w Polsce swój biznes, który funkcjonował w innych krajach od kilkudziesięciu lat. Obecnie ma partnerów biznesowych w kraju i za granicą. Jej praca zaowocowała awansami na kolejne szczeble, a w listopadzie tego roku osiągnęła poziom Regional Vice President w Arbonne. Biznes daje jej większą wolność czasową i niezależność finansową, a także możliwość pracy w zespole ambitnych kobiet. Katarzyna zaraża wszystkich swoimi działaniami biznesowymi, pokazuje osobom chętnym drogę do sukcesu i prowadzi za rękę aż do osiągnięcia sukcesu.   
Katarzyna pokazuje, że można całkowicie zmienić swoje życie jeśli tylko się chce. 

Adrian Nogowski

Wychowanek  MTS-u Kwidzyn, następnie uczeń i zawodnik SMS-u Gdańsk. W 2009 trafił do MMTS-u Kwidzyn. W sezonie 2011/2012 przebywał na wypożyczeniu w pierwszoligowej Pomezanii Malbork. Po powrocie do MMTS-u stał się jego podstawowym zawodnikiem. W sezonach 2013/2014 i 2015/2016 był najskuteczniejszym graczem kwidzyńskiej drużyny w Superlidze – zdobył odpowiednio 126 [ i 147 bramek (wynik ten zapewnił mu 5. miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi)] . W sezonie 2016/2017 rozegrał w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej 29 meczów, w których rzucił 98 goli. W sezonie 2017/2018 po raz kolejny był najlepszym strzelcem MMTS-u w Superlidze – zdobył 143 bramki w 31 spotkaniach.

W 2009 uczestniczył w otwartych mistrzostwach Europy juniorów w Szwecji. Występował również w reprezentacji młodzieżowej oraz w kadrze B (m.in. w turnieju na Litwie w 2014, podczas którego w trzech meczach zdobył cztery bramki). W reprezentacji seniorów zadebiutował 3 listopada 2016 r. W grudniu 2016 został powołany do szerokiej kadry na mistrzostwa świata we Francji. W tym samym miesiącu i na początku stycznia 2017 uczestniczył w zgrupowaniach reprezentacji w Kielcach i Pruszkowie.

Właściciel prężnie działającej firmy transportowej, której priorytetowym rynkiem jest Ukraina.

Karol Sienkiewicz

Prezes Spółdzielni PSS Społem w Kwidzynie.

W 2014 roku ukończył Studia I stopnia w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie, specjalność Finanse i Rachunkowość. Pracę licencjacką nt. „Analiza Kosztów w Spółdzielni” obronił z wynikiem bardzo dobrym.Pracę magisterską napisał w  Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

W 2016 roku ukończył Studia Podyplomowe  zdobywając Dyplom doradcy podatkowego.