pl en

O nas

Powiślańska Szkoła Wyższa to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w województwie pomorskim. Przyszłą kadrę medyczną kształcimy już od ponad 20 lat. W czterech powiślańskich lokalizacjach każdy działa w zgodzie z jedną z naszych misji – wykształcić jak najlepszych medyków, a zarazem praktyków w swojej dziedzinie. Uczelnia mieści się w takich miastach jak Gdańsk, Toruń, Kwidzyn oraz Kościerzyna.

Powiślańska Szkoła Wyższa spełnia wszystkie standardy i wymogi w zakresie kadry, programu nauczania i zakresu zajęć praktycznych oraz praktyk zawodowych, a nawet je przewyższa – jest zdecydowanym liderem w zakresie umiędzynarodowienia i jakości kształcenia, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Dodatkowo, na potwierdzenie tych słów warto dodać, że uczelnia jako jedyna prywatna w województwie pomorskim posiada swoje własne Centrum Symulacji Medycznych.

UCZELNIA ZAJĘŁA I MIEJSCA NA POMORZU, A 15 W CAŁEJ POLSCE WEDŁUG RANKINGU PERSPEKTYWY 2023!

Nasza uczelnia nie zamyka się tylko na granice Polski, od paru lat prężnie działają kierunki English Division. Studenci z całego świata, głównie z Zimbabwe, Turcji czy krajów Bliskiego Wschodu, przyjeżdżają do nas, aby przede wszystkim kształcić się na kierunku Pielęgniarstwo.

Powiślańska Szkoła Wyższa zajmuje 5 miejsce w Polsce pod względem liczebności studentów na kierunku Pielęgniarstwo!

Przygotowujemy ratowników medycznych, pielęgniarki, kosmetologów, dietetyków, ale również i ekonomistów, aby jak najlepiej wykonywali swój zawód i byli pewni swoich umiejętności. O doświadczenie i praktykę dbamy najbardziej – w Powiślańskiej Szkole Wyższej student może skorzystać z licznych wizyt studyjnych w renomowanych placówkach, doświadczyć bezpłatnych kursów i webinariów czy odbyć konsultacje w naszych Placówkach Kształcenia Kliniczno-Praktycznego mieszących się w Golubiu-Dobrzyniu, Bytowie czy Starogardzie Gdańskim.

Priorytetem uczelni zawsze był student – jego wsparcie i edukacja jest dla nas najważniejsza, sprawdź nasze programy wsparcia i rozpocznij z nami swoją karierę.

Jesteśmy dla Studenta – zapoznaj się z nami, jak i naszą ofertą!

Skip to content Click to listen highlighted text!