Jak co roku Powiślańska Szkoła Wyższa wspierała czynnie fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 25. Finał rozpoczęliśmy o godz. 10.00 w hali przy ul. Wiejskiej. Przeprowadzaliśmy, m.in. pomiary cukru we krwi, ciśnienia czy pomiar tkanki cukrowej. Dzięki badaniom jakie przeprowadziliśmy dziesiątki ludzi mogą spać spokojnie. Poziomy cukrów i ciśnienia były wzorowe.

Odwiedziła nas również Wiktoria z rodziną, u której w ubiegłym roku wykryliśmy cukrzycę. Dziś nauczyła się żyć z tą chorobą i ma się świetnie. W podziękowaniu dostaliśmy urocze serduszka.

Za zebrane pieniądze serdecznie dziękujemy i liczymy na Was w przyszłym roku!!! Siema!