Studenci Powiślańskiej Szkoły Wyższej złożyli kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza

W dniu dzisiejszym, 1 września obchodzimy 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jak co roku główne uroczystości odbyły się na Skwerze Kombatantów. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 11, w których gdzie uczestniczyli delegaci i poczty sztandarowe. Powiślańska Szkołę wyższą reprezentowali: Barbara Budrewicz z Pielęgniarstwa, Sylwia Chabowska z Ekonomii oraz Paweł Genda z Ratownictwa Medycznego. Nasi studenci złożyli kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza. Byli także świadkami odebrania medali Pro Patria przez kombatantów. Po uroczystości nastąpił przemarsz do kwidzyńskiej katedry, gdzie odprawiona została msza święta.