kosmetologia rotator

Kosmetologia – to studia licencjackie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Rekrutacja otwarta!

Studia polecamy osobom posiadającym predyspozycje psychofizyczne do pracy z ludźmi zdrowymi i chorymi. Osoba ubiegająca się o podjęcie studiów na kierunku kosmetologia powinna być: komunikatywna, konsekwentna, wyrozumiała, kreatywna, pomocna, uczciwa i dyskretna. Człowiek o takich cechach jest gotowy nieść pomoc osobom potrzebującym. Kandydat na te studia powinien mieć zdolności manualne i poczucie piękna oraz dar empatii i przekonywania. Ważne są także zamiłowania artystyczne oraz upodobania estetyczne.

Studia w naszej Uczelni będą miały na celu przekazanie fachowej wiedzy z zakresu kosmetologii, a także przygotowanie do praktycznego wykonywania zawodu kosmetologa i rozwijanie w/w cech osobowościowych.

kosmetologia rotator

Zapraszamy do zapisów.

Wymagane dokumenty znajdziecie Państwo tutaj
Opłaty za studia dostępne są tutaj