Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja informacyjna Ministerstwa Zdrowia

Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja informacyjna Ministerstwa Zdrowia skierowana dla uczelni kształcących m.in. na kierunku pielęgniarstwo. Zostało ogłoszonych wiele zmian związanych ze zmianami w standardzie kształcenia na kierunku pielęgniarstwo, studiów I i II stopnia. Ważne dla STUDENTÓW to wprowadzenie zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich szeregu uprawnień, jakie absolwent będzie posiadał po ukończeniu studiów. “W końcu zaraz po ukończeniu studiów nie będzie trzeba się rzucać w wir kursów specjalistycznych. SUPER, walczyliśmy o to naprawdę długo. Szczegółowe informacje już niebawem. Ważne również jest także wprowadzenie możliwości kształcenia w formie e-learning i tu także niebawem podamy szczegóły” – mówi dr Katarzyna Strzała – Osuch Prorekor ds. Rozwoju i Współpracy PSW.

konferencja wa wa 2019 1

konferencja wa wa 2019 2