Dzień 12 stycznia 2020 r. był magiczny! W tym dniu wzięliśmy udział w 28. Finale WOŚP. Na hali przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie odbyły się główne wydarzenia związane ze zbiórką

Dzień 12 stycznia 2020 r. był magiczny! W tym dniu wzięliśmy udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na hali przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie odbyły się główne wydarzenia związane ze zbiórką. Odbył się bieg Policz się z Cukrzycą, były występy przedszkolaków oraz występy wokalne młodzieży. Nasi studenci zorganizowali stoisko, przy którym każda osoba mogła skorzystać z porad dotyczących zdrowia oraz zbadań poziom cukru we krwi oraz ciśnienie – oczywiście za przysłowiową złotówkę do puszki! J W ten sposób udało się zebrać aż 485, 12 zł! Serdecznie dziękujemy!
Dzięki uprzejmości władz uczelni mogliśmy również wystawić bon na licytację, na podstawie którego można było wylicytować rok bezpłatnej nauki na II lub III roku. Ceną wywoławczą było 1000 zł. Po zacieklej licytacji, jedna z naszych studentek wylicytowała bon proponując najwyższą cenę jaką były 4400 zł! Nie spodziewaliśmy się takiego wysokiego wyniku! Bardzo dziękujemy!

Dziękujemy Państwu za udział w wydarzeniu i wsparcie na rzecz WOŚP. Widzimy się za rok!