W ramach uczestnictwa w Programie Erasmus+… realizacja zajęć.

W ramach uczestnictwa w Programie Erasmus+ Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie współpracuje z wieloma uczelniami partnerskimi z różnych zakątków świata. Program Erasmus+ przeznaczony jest dla szkół wyższych, studentów, absolwentów oraz pracowników. Celem Programu jest wsparcie edukacji i szkoleń oraz mobilności studentów i pracowników szkół wyższych w całej Europie oraz na świecie.

Studenci goszczący na naszej Uczelni realizują wiele działań pozwalających im lepiej poznać naszą kulturę i tradycję. Podpatrywaliśmy jak nasze dwie studentki – z Kosowa i Algierii – uczą się języka polskiego. Zobaczcie jak dziewczyny świetnie radzą sobie z nauką alfabetu i jak płynnie posługują się naszym językiem ojczystym!

Brawo ❗️❗️ ?

{loadposition erasmus_zajecia}