Od PCG Academia i Fundacji Rektorów Polskich

Czy nowe zasady oceny dorobku naukowego faktycznie wymagają nowej strategii publikacyjnej naukowca? Jak nowy system ewaluacji dorobku naukowego wpłynie na klimat organizacyjny i reguły gry na uczelniach?

PCG Academia i Fundacja Rektorów Polskich zapraszają na 3 dyskusje online. Spotkania poprowadzi prof. Łukasz Sułkowski, kierownik Katedry Zarządzania Instytucjami Szkolnictwa Wyższego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

• 21 października, g. 13:30-15, Czy nowe zasady oceny dorobku naukowego faktycznie wymagają nowej strategii publikacyjnej naukowca?
  • 28 października, g. 13:30-15, Współpraca czy rywalizacja – jak nowy system ewaluacji dorobku naukowego wpłynie na klimat organizacyjny uczelni?
  • 4 listopada, g. 13:30-15, Reguły gry na uczelniach – jak się zmienią pod wpływem nowego systemu oceny dorobku naukowego?

„Każda zmiana systemowa powoduje duże zmiany na poziomie funkcjonowania organizacji i ich pracowników. W tym przypadku dodatkowym utrudnieniem jest to, że zmiana dokonuje się w trakcie, a nie na początku nowego okresu ewaluacji. – Wyniki pierwszej ewaluacji według nowych reguł budzą więc olbrzymią niepewność środowiska akademickiego. Choć jesteśmy w okresie przejściowym, warto już teraz wymienić się wnioskami i pierwszymi doświadczeniami. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w naszej dyskusji”

prof. Łukasz Sułkowski

>>>Zapisz się na spotkania online<<<

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

Agnieszka Piekart
Tel. +48 722 110 522
E-mail: agnieszka.piekart@pcgacademia.pl

Waldemar Chmura
Tel. +48 669 917 029
  E-mail: waldemar.chmura@pcgacademia.pl

PCG Academia PCG Academia  PCG Academia PCG Academia
    Państwa adres e-mail znajduje się w naszej bazie, gdyż wyrazili Państwo na to zgodę lub jest adresem funkcyjnym upublicznionym na stronie Uczelni. PCG Academia z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954fm 36-002 Jasionka. Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000560490, NIP: 517-037-01-70, REGON: 361629511.

Copyright © PCG Academia, All rights reserved.

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości napisz do nas.
Nasz adres e-mail: info@pcgacademia.pl

Państwa dane są u nas bezpieczne. Stosujemy zasady RODO