Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI Międzynarodowej Konferencji “Rozwój Administracji Publicznej” w Vukovarze, Republika Chorwacji.

Konferencja organizowana jest pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości i Administracji Publicznej Republiki Chorwacji. Organizatorami są College of Applied Sciences “Lavoslav Ružička” w Vukovarze oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Josipa Juraja Strossmayera w Osijeku.

Konferencja odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2021 roku.

Recenzowane i zaakceptowane referaty zostaną opublikowane w naszym czasopiśmie Conference Proceedings, które jest w trakcie indeksacji w bazie HeinOnline.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o kontakt email: internationaloffice@psw.kwidzyn.edu.pl

Application form for participation in the 11th International Conference “Development of Public Administration” in Vukovar

Invitation and Programme of Conference

{loadposition vukovar}