W dniach 20 – 24.02.2017 r. PSW gości Anę Jurčic i Rankę Mitrovic, przedstawicielki Uniwersytetu John Naisbitt w Belgradzie, w którym władze naszej uczelni mieli przyjemność gościć w listopadzie 2016 r.

Wizyta odbywa się w ramach programu Erasmus Plus – mobilności z krajami partnerskimi.

Podczas pobytu na uczelni odbyły się spotkania ze studentami oraz z Panią Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy dr Katarzyną Strzałą – Osuch. Zostały omówione wspólne projekty, w których będą uczestniczyć wykładowcy, pracownicy oraz studenci obu uczelni.

Dla Any i Ranki jest to pierwsza wizyta w Polsce tym bardziej jest nam miło, że wybrały naszą uczelnię. Doceniają uprzejmość i gościnność Polaków.

To nie ostatni przedstawiciele Uniwersytetu John Naisbitt na naszej uczelni. Już w marcu spodziewamy się wizyty dwóch pracowników biura współpracy międzynarodowej.

wizyta Serbia 2017

wizyta Serbia 2017 2