Gościmy w murach PSW pracowników z zaprzyjaźnionej Uczelni John Naisbitt z Serbii – Barnkę Marković i prof. Dragana Ćalovicia

Po raz kolejny gościmy w murach naszej Uczelni pracowników z zaprzyjaźnionej Uczelni John Naisbitt z Serbii w ramach programu Erasmus +. Branka Marković – pracownik Departamentu Współpracy Międzynarodowej  oraz prof. Dragan Ćalović z Wydziału Sztuki i Projektowania z przyjemnością przyjechali do nas, żeby poznać Władze naszej Uczelni i spotkać się ze studentami. Tradycyjnie zostali oprowadzeni po poszczególnych działach Uczelni, zobaczyli sale wykładowe i sale do zajęć praktycznych. Dnia 8.04.2017 r. odbyło się spotkanie z Panią Prodziekan dr Beatą Pawłowską, aby m.in. omówić kolejne szczegóły dalszej współpracy. Następnie dla licznie przybyłych studentów z PSW, Branka i prof. Dragan poprowadzili spotkanie, na którym również zachęcali do studiowania na Uniwersytecie John Naisbitt w ramach programu Erasmus +. Zaprezentowali swoją Uczelnię, opowiedzieli o wydziałach i kierunkach, a największe zainteresowanie słuchaczy podczas prezentacji wzbudziła prezentacja Wydziału Sztuki i Projektowania. Dziękujemy za ciekawy wykład, życzymy miłego pobytu i do zobaczenia w Belgradzie!

John Naisbitt University