24 sierpnia 2022 roku to kolejny Ważny Dzień dla Powiślańskiej Szkoły Wyższej, bowiem to właśnie w tym dniu w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim odbyła się Uroczystość inaugurująca powstanie Grupy Klinicznej w Starogardzie Gdańskim.

Ten Wielki Dzień rozpoczął się od uroczystego rozpoczęcia działalności Grupy Klinicznej w Starogardzie Gdańskim, która powstała przy współpracy Powiślańskiej Szkoły Wyższej z Kociewskim Centrum Zdrowia, które będzie jednocześnie siedzibą zajęć praktycznych dla kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne prowadzonych w ramach działalności Grupy Klinicznej w Starogardzie Gdańskim.

Po oficjalnym otwarciu i uroczystym przecięciu wstęgi odbył się pokaz sal przystosowanych do zajęć praktycznych prowadzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Na koniec Wszyscy Goście udali się na poczęstunek, podczas którego licznym dyskusjom poddana została potrzeba działalności i funkcjonalność powstałej Grupy Klinicznej.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Gościom za udział w wydarzeniu i pozytywne opinie.