Szanowni Studenci!
Już od jutra, 1 września 2022 r. macie możliwość wypełniania wniosków o pomoc finansową!

Student musi zalogować się do Wirtualnego Dziekanatu w panelu logowania studenta, a następnie po poprawnym zalogowaniu przejść do zakładki “Obsługa Dokumentów” i z listy wydruków wybrać wniosek, który chce utworzyć.
Po wybraniu wniosku pojawi się informacja z linkiem do poglądowego wniosku, instrukcji i pola do uzupełnienia. Kiedy student zakończy uzupełnianie pól, aby wygenerować wniosek naciska “Pobierz wydruk”. Następnie należy sprawdzić wygenerowany wniosek pod względem poprawności danych i podpisać profilem zaufanym lub w inny poprawny sposób.
Posiadając już gotowy do złożenia wniosek należy przejść do strony Stypendia i na niej wybrać górną zakładkę Wnioski. Następnie za pomocą opcji “Złóż Wniosek” przechodzimy do wyboru wybrania typu wniosku stypendialnego i naciskamy “Złóż Wniosek”.
Student zostanie przekierowany na stronę składania wniosku wybranego rodzaju stypendium, gdzie będzie mógł wprowadzić dane do wniosku, załączyć dokumenty, wpisać nazwę i numer banku, a także komunikować się osobami odpowiedzialnymi za przyjmowanie wniosków.

Po załączeniu dokumentów, wpisaniu numeru bankowego i wypełnieniu danych należy wcisnąć opcję “Zapisz” w tym momencie wniosek będzie widoczny jako złożony w wirtualnym dziekanacie i student oczekuje odpowiedź.

Poniżej link do instrukcji.