Drodzy Studenci Powiślańskiej w Gdańsku ? zbliżają się święta Bożego Narodzenia .. tak .. tak .. to już za chwilkę ..
Każdy może pomóc! W przypadku tej akcji to nie tylko puste hasło.
Na gwiazdkowy prezent czeka 700 dzieci objętych wsparciem gdańskiej pomocy społecznej.
Zapraszamy do włączenia się w akcję „Każdy może pomóc” i ofiarowania dziecku upominku. ?Jak to zrobić? ?Pobierz list online, zostań św. Mikołajem
Napisane przez pracowników socjalnych listy o dzieciach, opatrzone są kodami. Każdy kod przypisany jest małemu podopiecznemu gdańskiego MOPR. Darczyńca pobiera list i na podstawie danych tam zawartych przygotowuje upominek. Nie pozna nazwiska dziecka, maluch zaś – ofiarodawcy.
Listy można pobrać wyłącznie elektronicznie, pisząc na adres email: mopr-kmp@gdansk.gda.pl
Przygotowane, oznaczone kodami świąteczne upominki trzeba dostarczyć: 3 grudnia w godz. 9.00 – 15.00 lub w dniach od 5 do 8 grudnia w godz. 9.00 – 19.00, na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (wejście główne do sekretariatu stadionu). Pracownicy Ośrodka odbiorą je od darczyńców i odpowiednio zabezpieczą.

Zdjęcie: MOPR Gdańsk

Jak zawsze liczymy na Wasze gorące SERCA ?