Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni,
dobro to wynik dzielenia! Weekend Cudów dowiódł tego z pełną mocą! Dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historie Rodzin — dzieląc się czasem, uważnością i materialną pomocą ????.
Szlachetna Paczka to pomoc, która wynika z chęci dzielenia się z drugim człowiekiem. Ta chęć jest w nas zakorzeniona tak głęboko, że nawet mając niewiele, potrafimy dostrzec kogoś, kto ma mniej i mu pomóc. Dzięki Tobie i Twoim bliskim, osoby w trudnej sytuacji wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. To pomoc, która przegania z ich codzienności bieżące troski, daje siłę do zmian.
Teraz czas na prezent dla Ciebie ????
Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Klara z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.
Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki:
Pani Klara wraz z panem Marianem byli zachwyceni i niedowierzali, że znalazł się darczyńca, który chciał dać im szansę na lepsze jutro. Natomiast u Weroniki panował taki entuzjazm, że zaczęła ściskać otrzymanego laptopa. Wszyscy członkowi rodziny byli szczęśliwi i wzruszeni paczkami, jakie otrzymali od darczyńcy.
Słowo od Rodziny
Rodzina jest bardzo wdzięczna i chciała przekazać najszczersze podziękowania ??
Słowo od Wolontariusza
Chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za współpracę i ciekawe wyzwanie oraz za okazaną rodzinie pomoc. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Pomimo, że nie udało się spełnić wszystkich potrzeb Rodziny, jako wolontariusze będziemy ciepło i serdecznie wspominać naszą współpracę. Pani Agnieszka, która reprezentowała Powiślańską Szkołę Wyższą wspomniała, że od lat szkoła jako instytucja angażuje się w różne akcje charytatywne. Wkładają w to całe serce. Chcieliśmy również życzyć Państwu zdrowych, wesołych i pogodnych świąt.
To wszystko wydarzyło się dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu w Szlachetną Paczkę. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Zespół Szlachetnej Paczki