Powiślańska Szkoła Wyższa miała przyjemność odbyć spotkanie świąteczne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku ????.
Z Panem Prezesem Andrzejem Sapińskim oraz Panią Wiceprezes Anettą Barna- Feszczak. spotkali się Julia Osuch, Pełnomocnik Senatu ds. współpracy instytucjonalnej oraz Pan Maciej Ratkowski, Specjalista ds. informacji i marketingu.
Oprócz sympatycznych życzeń świątecznych i noworocznych, bardzo ucieszył nas fakt, iż szpital jest bardzo zadowolony z naszej współpracy jak i jest gotowy na więcej … czyli zabieramy się zaraz na początku Nowego Roku do jeszcze intensywniejszej pracy ??
Tymczasem całemu zespołowi Szpitala w Słupsku życzymy wesołych i rodzinnych świąt oraz zdrowego Nowego 2023 Roku ????