Szanowni Państwo,
Okres przedświąteczny to czas wzmożonych aktywności. Wszyscy mamy mnóstwo działań zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym, ale warto na chwilkę zatrzymać się w tym zabieganiu i poświęcić kilka minut na rozmowę z przyjaciółmi. Wierni tej idei co roku odwiedzamy naszych przyjaciół w ich miejscach pracy by obdarować ich drobnymi upominkami, ale również po to by móc wymienić się życzeniami świątecznymi. Tak dzieje się również i teraz, Pani Rektor dr Beata Pawłowska, prof PSW odwiedziła Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu i podczas spotkania z Panem Dyrektorem Maciejem Hoppe osobiście w imieniu całego zespołu Powiślańskiej Szkoły Wyższej przekazała drobny dowód pamięci oraz serdeczne życzenia świąteczne ?
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w Nowym 2023 Roku, oczywiście wspólnie z naszą Uczelnią ???????