Szanowni Państwo,
koniec roku to dobry moment nie tylko na podsumowania, ale także na nowe plany i postanowienia ?. To także dobry czas na posiedzenie Rady Pracodawców Powiślańskiej Szkoły Wyższej ?.

Rada Pracodawców Uczelni stale się poszerza, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni ?, doceniając rolę i głos pracodawców w kształtowaniu nie tylko wizerunku Uczelni, ale przede wszystkim działalności Uczelni – programów kształcenia na poszczególnych kierunkach, możliwości praktyk zawodowych dla studentów, ale również działalności prospołecznej w ramach aktywnie realizowanej III misji Uczelni.

Wiele nowych osób dołączyło do Rady w tym roku, dziękujemy przede wszystkim za obecność i cenny głos w dyskusji, a także za wsparcie i chęć współpracy Pani Alicji Żurawskiej, Staroście Kościerskiemu, Pani Jolancie Sobierańskiej-Grenda, Prezes Szpitali Pomorskich, Panu Damianowi Mucha, Prezesowi Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, Pani Agnieszce Dąbrowskiej, Naczelnej Pielęgniarce Szpitala Penitencjarnego przy Areszcie Śledczym w Gdańsku, Panu Jackowi Zachariasz, Prezesowi Szpitala Powiatowego w Iławie. Dziękujemy także Pracodawcom, którzy od lat wspierają działalność naszej Uczelni i zawsze możemy na nich liczyć, w tym Panu Jerzemu Śnieg, Przewodniczącemu Rady powiatu kwidzyńskiego, Pani Anecie Wilma, zastępcy Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie, Pani Wiolecie Pawłowskiej, Naczelnej Pielęgniarce Kociewskiego Centrum Zdrowia, Pani Grażynie Stachowicz, Prezes Szpitala Specjalistycznego w Prabutach oraz wszystkim, naprawdę wszystkim Pracodawcom, którym Powiślańska jest bliska sercu, którzy poświęcają czas i myśli naszej współpracy.
Życzymy dobrego świątecznego wypoczynku oraz energii i samych sukcesów w Nowym 2023 Roku, oczywiście również we współpracy z naszą Uczelnią ????