Szanowni Państwo,
a przede wszystkim- drodzy Studenci❗️
z radością chcielibyśmy poinformować, że nasza Uczelnia zakupiła nowe sprzęty dla studentów z kierunku Ratownictwo Medyczne oraz dla uczestników koła naukowego- ParaMedic! ??
Mamy nadzieję, że przyda się on w szlifowaniu doświadczenia i byciu jeszcze lepszym w swoim przyszłym zawodzie!
Poniżej przedstawiamy Państwu Materac próżniowy do unieruchomienia uszkodzonej części ciała lub tułowia poszkodowanego w pożądanej pozycji oraz Deskę ortopedyczną, która służy do bezpiecznego transportu osób z podejrzeniem urazu kręgosłupa, miednicy i urazów wielonarządowych. Dodatkowo dzięki lekkiemu i stabilnemu materiałowi może ona być wykorzystywana w ratownictwie wodnym.
Mamy nadzieję, że ten sprzęt będzie wam długo służył i będziecie mieli szansę czerpać z niego wiedzę praktyczną!