Kierunek RATOWNICTWO MEDYCZNE Powiślańskiej z certyfikatem „STUDIA PRZYSZŁOŚCI” ??

Powiślańska Szkoła Wyższa zgłosiła kierunek ratownictwo medyczne, studia I stopnia o profilu praktycznym do jednego z najbardziej prestiżowych programów certyfikacji akredytacyjnej na polskim rynku szkolnictwa wyższego.

Mamy SUKCES!!!??

“My wiedzieliśmy, że nasze studia na kierunku ratownictwo medyczne odpowiadają na potrzeby pracodawców oraz spełniają oczekiwania studentów, że pod wieloma względami są zdecydowanie po prostu lepsze, bardziej praktyczne”

– mówi dr Katarzyna Strzała-Osuch, prof. PSW, Prorektor ds. rozwoju i współpracy

– teraz wiedzą już o tym w całej Polsce ?

To wyróżnienie dla nas – uczelni, kadry akademickiej i administracyjnej, a zarazem potwierdzenie i nagroda za nasze starania, innowacyjne zajęcia, kształtowanie umiejętności praktycznych i wiele innych działań, które służą podnoszeniu jakości kształcenia z jednej strony, ale również uatrakcyjnianiu programu studiów. Dziękujemy całej naszej kadrze na kierunku RATOWNICTWO MEDYCZNE a także naszym niezwykle zaangażowanym studentom.

Sukces Uczelni to Państwa sukces ??.