Palestyna przywitała pracowników Powiślańskiej Szkoły Wyższej pięknym słońcem, a gospodarze okazali niezwykłą uprzejmość.

Program International Staff Training Week był napięty, ale bardzo interesujący. W trakcie wizyty w Birzeit University, pracownicy PSW mieli możliwość zaprezentowania swojej uczelni potencjalnym nowym uczelniom partnerskim, co spotkało się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem ze strony uczestników IW.

Spotkania były okazją do poruszenia ważnych kwestii dotyczących strategii wyższych uczelni, takich jak internacjonalizacja, narodowość, niezależność i równość. Uczestnicy mogli wymieniać się swoimi pomysłami i doświadczeniami, tworząc inspirującą atmosferę współpracy i dialogu.

Dodatkowo, podczas trwania wydarzenia, zorganizowano warsztaty, które umożliwiły uczestnikom aktywne zaangażowanie i możliwość głębszej dyskusji na temat wirtualnej mobilności. Dzięki nim, wszyscy mieli szansę podzielić się swoimi pomysłami oraz poznać praktyczne aspekty dotyczące mobilności wirtualnej i jej potencjalnych korzyści.

Cała wizyta była nie tylko okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także do nawiązania silnych więzi między Powiślańską Szkołą Wyższą a Birzeit University. Obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy i budowania trwałych relacji, które będą owocne dla obu uczelni oraz ich społeczności akademickich.

Wyjazd został sfinansowany z programu Erasmus+