Z radością informujemy, że Anna Jachimowicz, członkini PSW, uczestniczyła niedawno w owocnym pobycie na Université Sidi Mohammed ben Abdellah w Maroku. Podczas swojej mobilności Anna zaangażowała się w owocne dyskusje z przedstawicielami uniwersytetu, wspierając międzykulturowe zrozumienie i współpracę.

Takie inicjatywy nie tylko wzbogacają naszą społeczność akademicką, ale także wzmacniają więzi międzynarodowe i promują globalną perspektywę w edukacji.

Angażując się w dynamiczne dyskusje, Anna zbadała możliwości przyszłego partnerstwa akademickiego i wymieniła cenne spostrzeżenia z innymi nauczycielami. Od wycieczek kulturalnych po sesje współpracy, każda chwila przyczynia się do bogatego rozwoju nauki i współpracy.

Wyjazd sfinansowany ze środków Erasmus+