dr Katarzyna Strzała-Osuch, prof. PSW, rektor Powiślańskiej Szkoły Wyższej wraz z całą społecznością Uczelni wyrażają solidarność ze wszystkimi osobami, które ucierpiały w wyniku powodzi w południowej Polsce. Władze uczelni uruchomiły zbiórkę darów dla poszkodowanych. Studentki i studenci, których rodziny zostały dotknięte kataklizmem, mogą ubiegać się o przyznanie wsparcia materialnego -zapomogi.

Bądźmy razem w tym trudnym okresie, bądźmy dla siebie wsparciem. Jeśli potrzebujecie wsparcia psychologicznego prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Studentów i Absolwentów.

***

Katarzyna Strzała-Osuch, PhD, prof. PSW, Rector of Powiślański University, and the University community are expressing solidarity with all those affected by the floods in southern Poland. University authorities have launched a collection of donations. Students whose families have been affected by the disaster can apply for material support.

Let’s be together in this difficult period, let’s be a support for each other. If you need psychological support, please contact the Student and Alumni Support Center.