Zamawiający – Powiślańska Szkoła Wyższa, ul. 11 Listopada 29, 82-500 Kwidzyn, zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zasady konkurencyjności nr 1/2024/Welcome to Poland/Angielski z dnia 23.09.2024 r. na przygotowanie i przeprowadzenie specjalistycznego kursu języka angielskiego dla dydaktyków kierunków medycznych w ramach projektu pt. „Absolutely Everybody is Invited to the Powiślański University”, finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland NAWA na podstawie umowy nr BNP/WTP/2023/1/00171/U/00001.

Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, że w terminie podanym w zapytaniu ofertowym wpłynęło pięć ofert, z czego tylko jedna spełnia warunki udziału w postępowaniu, niemniej cena podana w ofercie przekracza pulę środków zagwarantowanych przez Zamawiającego w budżecie projektu na ten cel.