timisoara2

West University of Timişoara w Rumunii z przyjemnością ogłasza piątą edycję Erasmus Staff Training Week w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

timisoara2

Program szkoleniowy Erasmus Staff skierowany jest zarówno do pracowników akademickich, jak i administracyjnych z uniwersytetów partnerskich UVT zainteresowanych zdobyciem wiedzy o nas, a także do zbadania wyzwań i możliwości programu Erasmus + oraz procesu internacjonalizacji w dziedzinie szkolnictwa wyższego w Europie i na świecie.

Harmonogram tygodnia obejmuje: prezentację UVT i instytucji partnerskich, prezentację Departamentu Stosunków Międzynarodowych i Biura Erasmus +, warsztaty poświęcone internacjonalizacji uczelni, job shadowing dla wszystkich uczestników wydarzenia, wizytę w muzeum, networking i pożegnalne kolacje w tradycyjnej rumuńskiej restauracji i pobliskiej winnicy.

Podczas wspólnego spędzania czasu zostaną omówione różne sposoby i podejścia, aby wesprzeć wszystkich uczestników Erasmus +, aby zaoferowali optymalne międzynarodowe studia / staż / warunki nauczania / szkolenia. Władze UVT zapraszają wszystkich do dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami w Timişoarze, największym mieście na zachodzie Rumunii.

Zainteresowanych uczestnictwem w  szkoleniu Erasmus Staff, V edycja 2018, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny tutaj) do 20 marca 2018. Opłata za uczestnictwo: 80 euro / osoba – płatna po przyjeździe. Opłata za uczestnictwo obejmuje: przerwy kawowe, Mo-Fri, networking i pożegnalną kolację.