warsztaty wawa 02.2018 1

Przedstawicielka PSW brała udział w warsztatach pt. „Jak dobrze przygotować projekt typu Partnerstwo strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego – konkurs wniosków 2018″

W dniu 07.02.2018 r. przedstawicielka PSW Karolina Kwiatkowska brała udział w warsztatach pt. „Jak dobrze przygotować projekt typu Partnerstwo strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego – konkurs wniosków 2018„ zorganizowanych prze Agencję Narodową w Warszawie.

Celem warsztatów było przedstawienie i zarazem wyeliminowanie najczęściej popełnianych błędów przez wnioskodawców. Narzędziem spotkania były pojedyncze części wcześniej napisanego przez nieznanego wnioskodawcę wniosku, w którym uczestnicy próbowali zarówno wyodrębnić błędy jak i wskazać pozytywne szczegóły. W szkoleniu wzięło udział ok. 50 osób z różnych uczelni w Polsce.
Atmosfera panująca na spotkaniu pozwoliła na swobodne dyskusje. Było to pierwsze tego typu spotkanie, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie.

warsztaty wawa 02.2018 1

warsztaty wawa 02.2018 2