wt 1

Zapraszamy studentów na spotkanie z przedstawicielem firmy Algoos, która zajmuje się organizowaniem staży i praktyk w ramach programu Work & Travel

W dniu 09.03.2018 r. (piątek) o godz. 17.00 w Auli PSW odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy Algoos, która zajmuje się organizowaniem staży i praktyk w ramach programu Work & Travel.

Programy Work&Travel to staże w Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie, płatne praktyki w Chinach, Brazylii, Południowej Afryce, Argentynie, praktyki Erasmus+ w Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, na Malcie i Cyprze.

Nie ma lepszego sposobu na odkrycie innego kraju jak właśnie przez pracę i mieszkanie w wybranym państwie. Dzięki temu będziesz w stanie integrować się z mieszkańcami, nawiążesz wiele nowych znajomości, skosztujesz ich kuchni i poznasz ich unikalny styl życia od podszewki. Poznaj to, o czym inni nie mają pojęcia. Jedź na safari, pływaj z delfinami, tańcz syrtaki, odwiedź Buddę, idź na zakupy w Nowym Jorku, rób zdjęcia kangurom, tańcz do muzyki granej na Ibizie, w Starym Mieście Rodos, w Miami czy w Goa.

Algoos to światowa sieć agencji rekrutacyjnych oraz biur podróży, koncentrująca się na najbardziej wymagających studentach, absolwentach, pracownikach oraz podróżnikach oferując im niezapomniane przeżycia dbając o każdy szczegół zanim rozpoczną podróż do wybranego kraju.

wt 1

wt 2