ELI 2018

Instytut Języka Angielskiego (ELI) w College of Staten Island / The City University of New York (CUNY) zaprasza na intensywne kształcenie języka angielskiego

Instytut Języka Angielskiego (ELI) w College of Staten Island / The City University of New York (CUNY) promuje niektóre stypendia dla ELI z obecnymi partnerami na wymianie uniwersyteckiej, jednak otrzymał również zgodę na oferowanie stypendiów dla partnerów spoza ELI na semestr letni.

Stypendia są dostępne dla studentów, którzy chcieliby przyjechać na czas od 1 do 12 tygodni na semestr letni w tym roku z wizą studencką F-1. Instytut przedłużył automatyczne stypendium obejmujące czesne, opłatę za wniosek i opłatę za przetwarzanie dokumentów. Koszt czesnego zależy od tego długości pobytu. Stypendia wynoszą od 300 do 700 USD.

Proces składania wniosku byłby następujący:

Letni proces aplikacyjny ELI

• Krok 1: Formularz aplikacyjny: Student wypełnia formularz wniosku. Student może wysłać go na adres elistudy@csi.cuny.edu
  • Krok 2: Dokumenty aplikacyjne: Formularz zgłoszeniowy dla studentów oraz kopia paszportu, wyciąg z rachunku bankowego z wystarczającymi środkami
  • Krok 3: ELI wydaje I-20 dla wiz studenckich F1 i wysyła go na uniwersytet partnerski
  • Krok 4: Student organizuje dokumenty i proces wizowy w najbliższej ambasadzie lub konsulacie USA

Stypendium to nie obejmuje książek, ubezpieczeń, mieszkań, wiz, kosztów utrzymania itp.

ELI 2018