Study Abroad

Powiślańska Szkoła Wyższa dołączyła do uczelni z Europy i świata, które skupia witryna www.studyabroadlists.com

Powiślańska Szkoła Wyższa dołączyła do uczelni z Europy i świata, które skupia witryna www.studyabroadlists.com. Celem tej witryny jest dostarczenie przydatnych informacji w wygodny i efektywny sposób. Informacje tam zawarte obejmują trzy kategorie, wśród których jest także szkolnictwo wyższe.

Portal poświęcony jest przyszłym kandydatom na studia z całego świata, znajdą tam dane Uczelni, kilka przydatnych informacji, a także zdjęcia. Studenci zagraniczni będą mieli szansę na doświadczenie zupełnie nowego sposobu nauczania, co z pewnością pomoże im w dalszym kształceniu. Na stronie zawarte są praktyczne informacje o szkołach, uczelniach i uniwersytetach, które są interesujące dla studentów zagranicznych.

Study Abroad