ssddww 1050x420

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk – studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski!

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych – studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski. Students’ Science Expo to idea ekspozycji najnowszych osiągnięć naukowych, organizacyjnych i konstrukcyjno-inżynieryjnych studentów polskich szkół wyższych. Jest to jednocześnie pokazanie potencjału naukowego polskich studentów i zaprezentowanie wpływu inwestycji w szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. To oni ze swoimi innowacyjnymi pomysłami i wynalazkami, już w niedalekiej przyszłości, staną się nowym kołem zamachowym polskiej gospodarki. Jest to wprowadzenie czynnika stymulującego dla polskich przedsiębiorstw, które dzięki promocji wydarzenia na skalę ogólnopolską, mogą zainteresować się wsparciem merytorycznym i finansowym działalności studenckich kół naukowych.

ssddww 1050x420

Szczegółowe informacje na stronie: http://sse.pwr.edu.pl/