Szanowni Państwo,

Koordynator programu Erasmus+ Powiślańskiej Szkoły Wyższej w zeszłym tygodniu wzięła udział w Blended Intensive Programme, który był organizowany przez Wyższą Szkołę Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie – uczelnię z Konsorcjum, w którego skład także wchodzi PSW.

Blended Intensive Programme to tygodniowy program dla studentów zagranicznych, dzięki któremu mają oni okazję do uczestniczenia w wykładach nauczycieli zagranicznych, jak i polskich. To był intensywny tydzień wykładów, rozmów, a także innych aktywności kulturowych.

Odbyły się także spotkania pracowników Powiślańskiej Szkoły Wyższej z p. Rektor, p. Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, p. Dziekan Wydziału Nauk Medycznych, jak również z Uczelnianym Koordynatorem programu Erasmus+, na których omawiane były zarówno inicjatywny obu uczelni, jak również wspólne warunki współpracy.

Powiślańska Szkoła Wyższa także zdobyła dofinansowanie na organizację takiego BIP-u i chcielibyśmy powiadomić, iż będzie on organizowany w semestrze wiosennym 2022/2023.

Zachęcamy do obejrzenia relacji poniżej.