Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym oraz do zapisów do nowo powstającego chóru! Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2019 r., o godz. 12.45 w Sali nr 11 w siedzibie Uczelni

Powiślańska Szkoła Wyższa zaprasza do udziału w spotkaniu otwartym oraz do zapisów do nowo powstającego chóru. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2019 r., o godz. 12.45 w Sali nr 11 w siedzibie Uczelni.

Zgłaszać się mogą zarówno Panie jak i Panowie (studenci, pracownicy PSW, również osoby w ogóle niezwiązane z uczelnią) oraz osoby z doświadczeniem chóralnym, jak i osoby dla których śpiewanie w chórze jest jeszcze dziedziną nieodkrytą.

Chór prowadzony będzie pod kierunkiem Szymona Figurskiego – wykształconego muzyka, który ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o specjalnościach: edukacja muzyczna oraz dyrygentura chóralna oraz studia magisterskie na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o specjalnościach: edukacja muzyczna, muzyka estradowa i dyrygentura oraz zarządzanie i marketing w kulturze muzycznej.

Pan Szymon pracował w chórze Opery Nova w Bydgoszczy, w Filharmonii Częstochowskiej oraz w Teatrze Wielkim w Łodzi.

„Amatorów śpiewania należy zarazić swoją pasją i pokazać, że muzykowanie i śpiew, szczególnie na głosy, to świetna zabawa, sposób na odreagowanie stresów, poznanie nowych ludzi i przeżycia przygody, którą będzie się pamiętać do końca życia” – mówi Pan Szymon Figurski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów!

chór s