W piątek, 30 listopada 2019 r. odbyły się Otrzęsiny studentów I roku. Jak na prawdziwy ślub przystało była para młoda, goście, atrakcje muzyczne oraz gry i zabawy. Studenci 3 roku Ekonomii przygotowali imprezę na której świetnie bawili się nie tylko studenci, ale także wykładowcy i pracownicy PSW.

Po oficjalnych zaślubinach zaczęła się prawdziwa zabawa! Dla wszystkich gości weselnych zaśpiewał Klinti Çollaku, który na co dzień studiuje Ekonomię w ramach programu Erasmus +, a który odniósł wielki sukces zwyciężając w programie The Voice of Albania. Piękny głos Klintiego nastroił wszystkich do jeszcze lepszej zabawy.

W przerwie między konkurencjami wręczyliśmy nagrodę COOL Student 2019 przyznaną przez samych studentów. Nominowanych do konkursu było 4 studentów. Wyróżnienia otrzymali – Paulina Marcyjańska (3 rok Ekonomii), Krzysztof Widalski (2 rok Ratownictwa Medycznego) oraz Krzysztof Jasiński (2 rok Ratownictwa Medycznego). Nagrodę główną otrzymała Aleksandra Paczkowska z 2 roku Pielęgniarstwa magisterskiego otrzymując 325 głosów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, nagrodzona studentka również statuetkę COOL Student 2019. Gratulujemy i dziękujemy za świetną zabawę!

Studenci I roku zmagali się z różnego rodzaju konkurencjami przygotowanymi przez starszych kolegów, natomiast Pan prof. Tomasz Plata – Przechlewski jak na statystyka przystało przygotował quiz dla wszystkich studentów o nich samych – ciekawe pytania i odpowiedzi skłaniały do śmiechu i dobrego humoru.

Nie odbyło się również bez podziękowań. Studenci przygotowali upominek i podziękowania dla Pani Eweliny Zulewskiej – managera Disco Music Club a jednocześnie naszej studentce, która użyczyła miejsce organizacji Otrzęsin.

Na koniec studenci przygotowali niespodziankę – wielki, pyszny tort z okazji Otrzęsin. Gdy już wykładowcy i pracownicy opuścili salę zabawa trwała nadal sprzyjając integracji.