To już 7. rok uczestniczmy w Szlachetnej Paczce! Do Pani Marty trafiło 7 paczek – to chyba szczęśliwa liczba w tym roku

Na 7 grudnia w Fundacji Wiosna zaplanowano weekend cudów.  W ten dzień przekazaliśmy prezenty Pani Janinie. To już 7. rok uczestniczmy w Szlachetnej Paczce! Do Pani Janiny trafiło 7 paczek – to chyba szczęśliwa liczba w tym roku. Lecz nie chodzi o ilość paczkek, tylko o to co się w nich znajdowało.
Dzięki zbiórce wśród naszych studentów zakupiliśmy opał na zimę oraz produkty podstawowe, niezbędne do egzystencji, poczucia bezpieczeństwa. Wszytskie paczki zostały wręczone przez studentów kierunku Ratownictwo Medyczne.

Dzięki zbiórce przeprowadzonej wśród naszej społeczności PSW tegoroczne Święta Pani Janiny będą spokojne, z uśmiechem na twarzy. Drodzy studenci! Po raz kolejny udowodniliście, że nie przechodzicie obojętnie do osób, które są w potrzebie.

Serdecznie dziękujemy i pamiętajcie – dobro wraca!