Uczelnia zawarła umowę o współpracy z firmą FitLine

Dbając o praktyczny wymiar naszych kierunków studiów – DIETETYKA, KOSMETOLOGIA, Powiślańska Szkoła Wyższa, po bardzo udanych rozmowach z zakresu współpracy z p. Mirosławą Wojciechowicz-Neumer, niezależną konsultantką znanej firmy FitLine, zawarła umowę o współpracy‼️?‼️

Współpraca dotyczyć będzie m.in. możliwości poznania przez naszych studentów produktów firmy, w obszarze dietetyki / kosmetologii rozpoznawalnej na całym świecie, promującej zdrowy styl życia oraz suplementy. ????????

Produkty FitLine, są to wysokiej jakości suplementy diety oparte na unikalnej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych (NTC). Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC) dostarcza substancje odżywcze wtedy kiedy są potrzebne tam, gdzie są potrzebne – na poziom komórki, od wewnątrz i z zewnątrz. Firma FitLine posiada wielu partnerów, krajów dystrybucji, ale przede wszystkim wiernych klientów, którzy uwierzyli, że to działa i sami się o tym przekonali. ?