Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

dezinformacja, strach i krążące mity są szeroko obecne w dyskusji na temat szczepionek przeciw COVID-19, dlatego eksperci z różnych dziedzin: chorób zakaźnych, wakcynologii, wirusologii, chemii i biochemii, zdrowia publicznego i medycyny rodzinnej, okazując swoją solidarność i pokazując wielkie zrozumienie dla potrzeby osiągnięcia odpowiedniego poziomu wyszczepialności ogółu społeczeństwa jako jedynej, skutecznej metody na zatrzymanie pandemii, połączyło siły w ramach inicjatywy prof. Andrzeja M. Fala „Nauka przeciw pandemii”. Przygotowano białą księgę „Szczepienia przeciw COVID-19. Innowacyjne technologie i efektywność” – kompendium wiedzy o szczepieniach, technologii i ich zasadności w walce z pandemią.

Publikację można pobrać ze strony www.naukaprzeciwpandemii.pl. Publikacja została też wysłana przez “Wirtualny Dziekanat” wszystkim naszym studentom. Życzymy merytorycznej lektury.