Szanowni Państwo,Drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej,mówiąc krótko „To zaszczyt współpracować z tak zacnym gronem ludzi o wielkich sercach, bo kolejny już raz dowiedliście, że w sytuacjach kryzysowych, sytuacjach wielkiej potrzeby spowodowanej różnymi przeciwnościami losu zawsze można liczyć na Waszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie” mówi dr Katarzyna Strzała-Osuch, prof. PSW. Ze swojej strony gwarantuję, iż każda przyniesiona przez Państwa rzecz trafiła do potrzebujących. W zakresie pomocy Uchodźcom współpracujemy z wieloma bardzo zaangażowanymi podmiotami i instytucjami i rozwozimy dary bezpośrednio do potrzebujących, ale także do magazynów, skąd trafiają do konkretnych osób. Bardzo Państwu jeszcze raz dziękuję, wierząc, a wręcz będąc przeświadczoną, że „dobro wraca” ❤️.
Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych działań ??.